Молодіжна збірна України з футболу вийшла у півфінал Чемпіонату Європи (ВІДЕО)

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного Євро-2023 (U21), перегравши команду Франції з рахунком 3:1.

Матч Україна — Франція завершував програму поєдинків плей-оф, пише Суспільне спорт.

Раніше вже визначилися три з чотирьох учасників півфіналу: Ізраїль, Іспанія та Англія.

У грі проти Франції українці боролися за вихід у півфінал молодіжного Євро, а також на Олімпіаду-2024 — після перемоги збірної Англії туди виходили усі три півфіналісти.

Перебіг матчу

Українці розпочали матч з незарахованого голу через офсайд. Після чого на 19-й хвилині рахунок відкрили французи, відзначився Раян Шеркі.

Втім, ще до перерви Україна не лише зрівняла рахунок, але й вийшла вперед. Спершу арбітр поставив пенальті через фол на Михайлові Мудрику, який реалізував Георгій Судаков. А перед перервою Мудрик пасом на хід вивів Судакова на «побачення» із голкіпером – 2:1.

Після перерви арбітр скасував взяття українських воріт збірною Франції через офсайд у нападника Елі Вахі. Натомість українці змогли ще раз відзначитися: Артем Бондаренко обіграв біля воротарської гравців Франції і пробив точно у ворота.

У підсумку із рахунком 3:1 Україна обіграла Францію, вийшла у півфінал Євро-2023, а разом із цим і на Олімпіаду-2024.