
В Маріуполі готується штрум частини внутрішніх військ, — активістка
Бійці внутрішніх військ розповіли активістам, що вони будуть відбиватися у разі штурму

Активістка повідомила, що сепаратисти зараз зносять до військової частини шини. Там знаходиться порядка ста чоловік. Бійці внутрішніх військ розповіли активістам, що вони будуть відбиватися у разі штурму.
Нагадаємо, раніше керівник маріупольского “Удару” повідомив, що у неділю будівлю виконкому міліція Маріуполя здала без штурму.
Фото: mariupolnews.com.ua
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
