![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Вхід в Хонку Януковича зараз коштує 200 гривень
Самооборона хоче зробити там музей корупції, революції
«Межигір’я ні в кого не балансі зараз не знаходиться. Гроші, які збираються за вхід йдуть на зарплатню людям і отримування території. Вхід – 20 гривень і в будні і в вихідні. Зараз там 110 працівників, 300 тисяч треба зарплатні, ще закінчуються корми в зоопарку, їх треба закупати”, – розповів комендант.
Ілона Довгань: Чому 200 гривень коштує вхід в Хонку?
Тому що, якщо пускати в Хонку усіх бажаючих, Хонка просто не витримає. Вхід коштує 200 гривень, тому що це музей. За ним треба доглядати, там конденсування та фільтрація коштує грошей.
Екскурсоводи – це люди, які знають історію Межигір’я, є місцеві люди. Там є внутрішні війська, які контролюють. Ми опечатали двері, екскурсоводи, самооборона доглядає. Які плани не відомо. Самооборона хоче зробити там музей корупції, революції і зробити гідропарк для людей, щоб воно само себе окупало. Все ціле, все на місці, усі тварини, речі, дерева, – розповів комендант Межигір’я.
Фото: sloboda.lutsk.ua