facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві вшанували пам’ять загиблих журналістів

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві, 16 вересня вшанували журналістів, що загинули під час виконання своїх професійних обов’язків. Саме 16 вересня 2000 року зник Георгій Гонгадзе – український опозиційний журналіст. На демонстрацію біля офісу Національної спілки журналістів зібралося близько 30-ти кореспондентів, фотографів, операторів – всіх тих, чиє життя пов’язане з медіа-простором.

Вшанування загиблих журналстів (1)
Президент асоціації медіа-юристів Тетяна Катюжинська закликала до розслідування злочинів проти журналістів та впровадження нових медіа-реформ. Після спільною ходою журналісти попрямували на Майдан Незалежності, де всі охочі запалювали свічки та поіменно вшановували своїх колег.

 

 

 

 

Вшанування загиблих журналстів (2)
З початку 2014 року в Україні у зв’язку з професійною діяльністю було вбито 7-х журналістів. Більше 70 побувало в заручниках у сепаратистів. 265 – поранено. За даними генеральної прокуратури України в період 8-ми місяців цього року лише 4 справи за 171 ст. Кримінального Кодексу України «Перешкоджання професійної діяльності» було передано до суду. Загалом за роки незалежності загинув 71 журналіст.

 

 

Вшанування загиблих журналстів (3)Справа Георгія Гонгадзе до сьогодні повністю не розслідувана.
Виконавці покарані, замовники – невідомі.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

23 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

57 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому