
У передмісті Чернігова відкрили перший Освітній дім прав людини
Головною метою відкриття такого дому є поєднання стратегій для захисту прав людини

Це не просто дім – це спільнота організацій. Організації, які поєднали свої стратегії для захисту прав людини. І те, що ми зараз маємо приміщення – це тільки надбудова. Цей дім народився з двох джерел. Перше – це існування самої мережі прав людини. Мережі будинків, які існують зараз по всьому світу і які, на мою думку, є проявом великої міцності громадянського суспільства» – заявив він.
На базі дому проводять тренінги та школи в рамках програми «Розуміємо права людини». Спікерами є кращі правозахисники України та представники міждержавних установ, таких як ООН та Рада Європи.
«Школи вже проводяться в рамках програми «Розуміємо права людей». У нас близько 50 спікерів та експертів проводять заняття. Серед них відомі правозахисники. Ми також запрошуємо представників міждержавних структур, таких як ООН, Рада Європи» – розповів він.
Будинок розташований у передмісті Чернігова в селі Количівка. Він розрахований на проведення освітніх заходів, що стосуються прав людини та проживання правозахисників, зокрема внутрішніх переселенців.
Катерина Кадер
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
