![Четверту ніч поспіль росіяни атакували Київщину «шахедами»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZnimok-ekrana-2024-07-27-115536-e1722070590372-450x290.png&w=1366&q=75)
Широкіно і Павлопіль знову обстріляли. Двоє бійців поранені
Російські бойовики з градів і мінометів обстрілюють позиції українських військових в районі сіл Павлопіль і Широкино
«Сьогоднішня ніч була напруженою, тому що противник пішов далі, він обстріляв наші позиції під Павлополем з реактивних систем залпового вогню. Зранку були обстріляні наші позиції з мінометів. Зараз в Широкіно триває бій. Туди дуже багато стягнуто сил противника. Головне, що я можу сказати, ми не збираємось звідти уходити і до останнього намагаємось не застосовувати артилерію і створити умови для припинення вогню.
Нажаль, є серед наших військовослужбовців втрати. Тільки зранку під Широкіно два військовослужбовці отримали поранення.
Наші війська, підрозділи ЗСУ та Нацгвардії знаходяться в західній частині Широкіно, контролюють більшу частину. На сході залишаються війська противника. А середина Широкіно виступає в ролі буферної зони між нашими військами та противником. Спостерігаються дії стрілецького озброєння, важкого стрілецького озброєння. Там зараз ідуть бої. Стрілецька зона застосовується в повному обсязі, тому що противник наступає на наші позиції.
У Павлополі був обстріл з систем реактивного залпового вогню. На щастя, постраждалих серед військовослужбовців не має. Інформація про постраждалих з мирного населення до нас не надходила, тому ми вважаємо, що їх не має також», – розповів Віктор Шиндлюк.
Айсель Сафіна
Фото: informator.lg.ua