![Сили ППО вночі збили всі повітряні цілі, запущені ворогом по Україні](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F431572316_763658759280538_4026760920391635493_n-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Депутати в Рівному визнали Росію агресором та заборонили продаж російських товарів
Cесія Рівненської міської ради визнала Росію агресором та прийняла звернення про заборону продажу споживчих товарів з Росії та російського походження
Cесія Рівненської міської ради 18 лютого визнала Росію агресором та прийняла звернення про заборону продажу споживчих товарів з Росії та російського походження. Також міські обранці пропонують розробити законодавство, за допомогою якого можна буде націоналізувати стратегічні підприємства, власниками яких є представники Росії.
Своїм зверненням депутати рекомендують мешканцям Рівного не купувати споживчі товари, вироблені в Росії чи російського походження, на період проведення АТО. Також депутати звернуться до місцевих підприємців та Верховної Ради. Текст звернення зачитує депутат Рівнеради Сергій Паладійчук
–
Заборонити у Рівному продаж товарів, виробленіх у Росії, вимагали активісти місцевих громадських об’єднань: Жіночої сотні, Рівненської варти, УНСО, Самооборони, Чесного слова, Правого сектору.
Як розповідає очільниця рівненської Жіночої сотні Ніна Скиба, акція з блокування продажу товарів Російської Федерації розпочалася ще півроку тому. Тоді власників торгових мереж та заправок попередили, щоб вони прибрали такі товари з полиць, адже Росія є окупантом.
–
Активістка каже, що діятимуть в рамках закону, в основному – інформативними методами. Зокрема, обклеюватимуть магазини наклейками з інформацією, що тут торгують продукцією країни-агресора.
Після голосування секретар Рівнеради Андрій Грещук, історик за професією, каже, що його жахають співпадіння в історії.
–
Антоніна Торбіч з Рівного для Громадського радіо