![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Харківські волонтери проводять арт-терапію для дітей-переселенців
«Багато дітей пропустили щось у школі, тому їм потрібно влітку наздогнати, щоб восени піти вже з більш міцними знаннями» – сказала вона.
Також Вікторія розповіла про дитячу кімнату, яка знаходиться на базі центру. Батьки, які вимушені піти у справах, можуть привезти дітей, з якими будуть займатися та гратися досвідчені вихователі.
«У нас багато програм для діточок, бо вони потребують психологічної підтримки, підтримку сім’ї, у нас декілька акцій, учасниками яких можуть діти та їх батьки, отже це спрямовано на розвиток сім’ї, сімейних відносин. Також на розвиток дитячої творчості, бо діти переселенців дуже часто є у не дуже доброму психологічному стані, отже у нас є арт-терапія для діточок, дорослих.
Діти – це наше майбутнє. Ми повинні дуже добре розуміти, що та криза, яка у нас є, то психологічна криза. Той післятравматичний синдром, який є у дорослих, він лікується, але у дітей він залишиться на все їх подальше життя. Чим швидше, чим краще ми зможемо цю кризу подолати у діточок, тим краще буде наше майбутнє. Тому багато наших програм ми розробляємо для дітей» – сказала вона.
У Харкові «АК Центр» розташований за адресою: вулиця Червоножовтнева, 32. Працює з понеділка по неділю, а дитяча кімната з понеділка по суботу з 11:00 до 17:00. Телефон центру: (057) 777-00-16.
Катерина Кадер з Харкова для Громадського радіо