Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Українка виграла чемпіонат світу з шашок, обійшовши росіянку

Українка Ольга Балтажи виграла чемпіонат світу з шашок-100, який з 8 по 10 жовтня проходив у турецькому Ізмирі

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У чемпіонаті світу взяли участь команди з 19 країн, у тому числі 12 чоловічих (всього 27 спортсменів) і 7 жіночих (всього 18 спортсменок), повідомляє «Обозреватель».

У турнірі, який проходив за коловою системою (5 хвилин + 3 секунди за хід на партію). Наша спортсменка набрала 27 очок, на один пункт випередивши Тамару Тансиккужину з Росії, повідомляє прес-служба Федерації шашок України. Це «золото» дозволило жіночої збірної України стати найсильнішою в командному заліку.

Також бронзову медаль першості завоював Юрій Анікєєв, а в командній першості українські чоловіки завоювали «срібло».