facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Головний міліціонер Луганщини пішов з посади

Від сьогодні генерал Анатолій Науменко не обіймає посаду начальника ГУ МВС України у Луганській області

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це він повідомив сьогодні під час спілкування з журналістами, повідомляє «donbass.comments.ua».

Науменко зазначив, що йде з посади через ротацію. Він продовжить працювати в правоохоронних органах, але в іншому регіоні. На питання, чи залишиться він у зоні АТО, Науменко відповів, що не залишиться.

Він повідомив, що зараз йде у відпустку, щоб провести час з сім’єю.

Також Анатолій Науменко зазначив, що йде з подвійним почуттям: « Є два почуття  — це втома і відчуття виконаного обов’язку».

За його словами, незабаром буде представлений новий начальник ГУ МВС у Луганській області – колишній комбат батальйону «Київщина» Юрій Покіньборода.

Анатолій Науменко очолив міліцію області 30 квітня 2014, в той час, коли бойовики почали захоплювати в Луганську адміністративні будівлі. Пізніше главку міліції довелося перебазуватися на підконтрольну Україні територію  — у Сєвєродонецьк.

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

24 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

1 год тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому