facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Станиці-Луганській через вибух загинули дві жінки

Сьогодні в смт. Станиця Луганська по вулиці Донецькій на невідомому вибуховому пристрої підірвалися дві жінки-луганчанки 1960 та 1976 р.н.

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Луганській області.

Від отриманих тілесних ушкоджень, не сумісним з життям, жінки загинули. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Сьогодні «Громадське радіо» повідомляло про те, що у прикордонній з Росією Красній Талівці на фугасі підірвався автомобіль з дев’ятьма прикордонниками. Троє з них отримали поранення.

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

15 хв тому
У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

33 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

42 хв тому
Українські металурги не вдоволені CBAM: аналітик розповів, що це таке й чому воно не врятує екологію

Українські металурги не вдоволені CBAM: аналітик розповів, що це таке й чому воно не врятує екологію

10 год тому