facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Підозрюваного у сутичках під ВР бійця Бойка випустили з СІЗО під заставу

Активісти та колишні нардепи назбирали 365 тисяч гривень для того, аби хлопця звільнили з-під арешту в СІЗО

1x
Прослухати
--:--
--:--

Боєць батальйону ОУН та активіст “Чорного комітету” В’ячеслав Бойко сьогодні був звільнений з СІЗО під заставу. Хлопець провів там 1,5 місяці по справі заворушень під ВР 31 серпня. Стверджує, що навіть не був присутній на події.

 

Раніше “Громадське радіо” передавало, що близько 18 активістів, пов’язаних зі “Свободою” підозрюються в участі в масових заворушеннях під Верховною Радою 31 серпня, в ході яких загинули четверо військовослужбовців Національної гвардії, а більше 100 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

25 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

35 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому