facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Первомайську замість опалення людям видаватимуть обігрівачі

Жителі 25 будинків у Первомайську Луганської області, які залишилися без опалення через розмороженої ще минулої зими системи центрального теплопостачання, отримають 900 обігрівачів

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це пише Луганськінформцентр з посиланням на Олексія Русакова, який називає себе «міністром будівництва та ЖКГ «ЛНР».

«З 52 будинків, які зараз не опалюються, 25 повністю не будуть запускатися, там повністю разморожена система централізованого теплопостачання всередині будинків», — повідомив Русаков.

«Протягом 3-4 днів будуть завезені електрообігрівачі в кількості 900 штук і роздані жителям будинків, які не будуть опалюватися в цьому опалювальному сезоні», — сказав він.

Слід зазначити, що Первомайськ — прифронтове місто, яке тимчасово підконтрольне «ЛНР». Воно сильно постраждало під час обстрілів влітку 2014 року.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

21 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

58 хв тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому
Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

2 год тому