facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У «ЛНР» займуться «безгоспними» АЗС

50 «безгоспних» АЗС хочуть забрати у «державну» власність

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це пише «Луганськінформцентр» посилаючись на керівництво «Луганськнафтопродукту».

Там повідомляють, що зараз на підконтрольній «республіці» території вишукують АЗС, чиї власники тривалий час не дають про себе знати.

За попередніми підрахунками таких буде близько 50. Зазначається, що ціни тут будуть контролюватися та не підніматимуться вище тих, що на приватних АЗС.

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

20 хв тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

21 хв тому
Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

26 хв тому
Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

30 хв тому