
У Санкт-Петербурзі самотні мітингарі виступили проти насилля над жінками
Автор
Активісти виступили за гендерну рівність та повагу
Вадим Ф. Лурье1x
Прослухати
--:--
--:--
У Санкт-Петербурзі пройшов мітинг проти насилля над жінками. Про це повідомляє блогер Вадим Лур’є. Він зазначає, що на мітинг ніхто не зважав, публіка була відсутньою, не дивлячись на важливість заявленої теми.







