facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За кермо дніпропетровських маршруток сядуть демобілізовані бійці

На сьогодні момент перевізники міста вже надали 60 вакансій

1x
Прослухати
--:--
--:--

Пропозицію перевізникам про влаштування героїв на роботу зробили в місцевій облдержадміністрації. Попередньо солдати мають пройти навчання за рахунок обласного бюджету та здати іспит.

Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

«Было бы желание со стороны местных предпринимателей брать на работу, потому что вакансии есть в действительности, и со стороны АТОшников проходить обучение, и на эту работу идти. Потому что когда все эти факторы сводятся в одну точку, то сразу же вся эта проблема решается», — сказав він. 

За словами пана Голіка, на даний момент перевізники міста вже надали 60 вакансій.

Наразі бійці, що бажають перекваліфікуватися на водіїв, можуть звертатися до місцевого Центру допомоги бійцям АТО та їхнім сім’ям.

 

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо».

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

48 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому