facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Дебальцівській лікарні відсутні навіть анестетики, — Хуг

У лікарні непідконтрольного уряду України міста Дебальцеве на Донеччнині немає необхідних ліків

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомив заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг, передають «Новини Донбасу».

Він зазначив, що у лікарні, яку відвідали спостерігачі місії ОБСЄ, немає навіть анестетиків.

«Я був у лікарні в Дебальцевому минулого тижня, я був шокований побачити як люди, які важко працюють, з хорошою кваліфікацією, не можуть належним чином лікувати, тому що вони не мають необхідних ліків та обладнання. У 21 столітті дуже важко повірити, що в лікарні Дебальцеве немає анестетиків», — зазначив Хуг.

Також представники місії ОБСЄ на власні очі могли побачити велику кількість населених пунктів без світла, газу і води. Александр Хуг зазначив, що проблеми водо-, газо- та енергопостачання залишаються по всій лінії розмежування. 

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

44 хв тому
Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

1 год тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

2 год тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

2 год тому