facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Астронавти NASA виростили в космосі айстри

У мережі з’явилося фото перших квіток, вирощених у космосі

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Міжнародній космічній станції (МКС) розпустилася перша айстра, вирощена в космосі. Астронавт NASA Скот Келлі виклав фото з квіткою у Twitter. За словами Келлі, йому вдалося видалити з квітки цвіль і вирішити проблему підживлення рослини водою в умовах невагомості.

 

Айстри були висаджені торік на МКС в контейнері Veggie астронавтом Челлі Ліндгреном. Незважаючи на всі зусилля, дві квітки не вдалося врятувати, і вони були повернуті для вивчення на Землю. Інші дві продовжували зростати, 12 січня на них з’явилися бутони, один з них розцвів за чотири дні.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

24 хв тому
Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

1 год тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

2 год тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

2 год тому