facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині українських військових обстріляли з 120-мм мінометів

Спікер сектора «Маріуполь» Олександр Кіндсфатер повідомив, що формування «ДНР» обстрілювали позиції українських військ на Маріупольському напрямку 30 разів

1x
Прослухати
--:--
--:--

Вогонь вівся з 0:00 5 лютого до 4:00 суботи, пише 0629.

14 разів формування «ДНР» застосовували артилерію.

Олександр Кіндсфатер підкреслив, що вперше обстріли велися в денний час:

«З 10: 00 до 16:00 обстрілу з мінометів калібром 62 і 120 мм піддалися позиції українських силовиків у районі Красногорівки, Талаковки, Гнутового, Водяного. Будинки мирних жителів в селищах не постраждали», — зазначив він.

Із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів 6 разів обстрілювали опорні пункти в Широкино.

Втрати ВСУ уточнюються.

21 січня в секторі «Маріуполь» було зафіксовано безпрецедентну кількість обстрілів позицій ЗСУ із застосуванням усіх видів стрілецької зброї та мінометів 120 мм. Формування «ДНР» відкривали вогонь 30 разів.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

12 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

39 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому