facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Власники дніпропетровських МАФів вийшли під міськраду

Близько 150 підприємців зранку вийшли на акцію протесту під мерію

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпропетровська.

Мітингуючі виступають проти ліквідації МАФів, що сьогодні, 11 лютого, розпочалася у Дніпропетровську.

Підприємці стоять під міськрадою із прапорами та транспарантами та вимагають проголосити мораторій на демонтаж кіосків до визначення відповідних правил. Також вони вимагають покарати ініціаторів демонтажу.

Нагадаємо, що зранку в Дніпропетровську комунальники прибрали перші три кіоски на центральному проспекті міста. Всього заплановано ліквідувати 57 МАФів. Відповідний список вчора було опубліковано на сайті міськради.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

Поділитися

Може бути цікаво

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

9 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

26 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому
ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

1 год тому