facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Хуг відвідав підконтрольні бойовикам селища

Заступник голови ОБСЄ в Україні Олександр Хуг відвідав захоплені бойовиками селища Донеччини

1x
Прослухати
--:--
--:--

16 лютого представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відвідали підконтрольні бойовикам селища Жованка і Зайцеве Донецької області. 

«СММ ОБСЄ відвідала Зайцева. Люди мають одні і ті ж проблеми і потреби з обох боків від лінії зіткнення» — йдеться у повідомленні.

Під час відвідування Жованки, Заступник голови ОБСЄ зазначив, що на околицях селища наразі тиша, однак після його від`їзду все змінюється.

Нагадаємо, сьогодні під час візиту до Зацевого Александер Хуг сказав, що до березня кількість спостерігачів на Донбасі збільшиться до 800 людей.

Поділитися

Може бути цікаво

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

12 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

49 хв тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому
Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

1 год тому