facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі збільшиться чисельність спостерігачів до 800 осіб, — Хуг

Заступник голови місії ОБСЄ на Донбасі анонсує збільшення чисельності спостерігачів до 800 осіб у березні

1x
Прослухати
--:--
--:--

«Голова місії анонсував до кінця березня збільшення спостерігачів до 800 осіб. Мандат дозволяє збільшення кількості спостерігачів до 1000 чоловік. Кількість буде збільшено переважно в тому регіоні, який страждає. На даний момент ми маємо 13 представництв тут: вісім на контрольованій урядом (України) території і п’ять на неконтрольованої території», — сказав Александер Хуг у вівторок журналістам під час візиту в населеному пункті Зайцеве, передає «Інтерфакс-Україна».

У січні СММ ОБСЄ відкрила патрульну базу у Станиці Луганській.

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

3 хв тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

29 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

1 год тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому