facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бійці ЗСУ на полігоні зіграли джаз для побратимів

Після участі в АТО на Донбасі до складу військового оркестру не повернувся тромбоніст Дмитро Руденко

1x
Прослухати
--:--
--:--

Військовий оркестр просто неба виступив перед бійцями із 30 окремої гвардійської механізованої бригади на Рівненському полігоні. Відео, де бійці зіграли фрагмент з концерту для ударної установки з оркестром Ларрі Ніка, надане самою бригадою, повідомляє агенство ВВС Україна.

Після реформування Збройних сил у 2012 році оркестр скоротили. Пізніше музиканти брали участь в Антитерористичній операції. З Донбасу не повернувся тромбоніст Дмитро Руденко. А двоє із бійців на відео продовжують служити, попри поранення, йдеться у повідомленні. 

Як розповіли журналістам у підрозділі, складними є не лише музичні твори, які грають музики у камуфляжі, але й історія колективу.

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

50 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

2 год тому