
Передова патрульна база Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Станиці Луганській призупинила роботу
Про таке рішення йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії за підсумками її роботи станом на 9 березня, пише Укрінформ.
«Передова патрульна база СММ у Станиці Луганській тимчасово не працює з міркувань безпеки», — йдеться в тексті звіту.
Одночасно там же відмічається, що «у Луганській області загальна ситуація з безпекою залишалася відносно спокійною, число щоденних порушень режиму припинення вогню коливалося на рівні низьких двозначних чисел — більшість із цих випадків були пов’язані з навчаннями з бойовою стрільбою».
Як повідомлялось раніше, передова патрульна база СММ в Станиці Луганській була відкрита 16 січня за участю заступника голови місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
