facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Дніпропетровську нагородили бійців-добровольців

Відзнаки отримали двадцять чотири бійці сімнадцятої танкової бригади та сорокового мотопіхотного батальйону «Кривбас»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпропетровська.

Бійці отримали нагрудний знак Головнокомандуючого ЗСУ та годинник від Дніпропетровської ОДА.

Андрій Марковець служив кухарем при штабі. Говорить, на нагороду не очікував: “Я не ожидал. Приятно. Это словами не передать”. 

Губернатор Дніпропетровщини подякував героям стоячи: “Я горжусь тем, что сейчас буду вас награждать. Спасибо вам!”.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для “Громадського радіо

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

24 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

58 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому