facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Міського голову Вишгороду відпустили під заставу

Міський голова Вишгорода Олексій Момот, якого прокуратура звинувачує у хабарництві в особливо великих розмірах, вийшов із СІЗО після внесення застави

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє «Укрінформ».

У вівторок біля СІЗО його зустріли друзі, колеги, депутати міста Вишгород, Вишгородського району і Верховної Ради.

«Ніякого тиску в СІЗО на мене не було. Я ні з ким не спілкувався: ні з слідчими, ні з адвокатом я не бачився. Зараз приведу себе у порядок і потім будемо заглиблюватися в суть справи …», —  сказав Момот.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

4 хв тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

20 хв тому
Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

34 хв тому
На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

1 год тому