facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В зоні АТО триває «режим тиші», один раз за день стріляв снайпер

В районі селища Мар’їнка Донецької області по окремих опорних пунктах українських підрозділів вів прицільний вогонь ворожий снайпер

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Великодні свята незаконні збройні формування в цілому дотримуються режиму «тиші». Всього на лінії розмежування впродовж дня бойовики лише один раз відкривали вогонь по позиціях української армії. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. 

За словами речника Антона Мироновича, в районі селища Мар’їнка Донецької області по окремих опорних пунктах українських підрозділів вів прицільний вогонь ворожий снайпер.

«Незважаючи на затишшя, українські захисники продовжують перебувати у високій бойовій готовності і пильно відстежують ситуацію на лінії розмежування сторін», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, українська розвідка зафіксовала, як з території РФ до бази зберігання паливно-мастильних матеріалів у Ровеньках прибуло чотири цистерни (200 тонн) з дизельним пальним.

Українська сторона надала інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, артилерійських систем калібром понад 100-мм та 122-мм РСЗВ «Град» у районах Первомайськ та Озерянівка.

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

26 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

36 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому