facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В зоні АТО триває «режим тиші», один раз за день стріляв снайпер

В районі селища Мар’їнка Донецької області по окремих опорних пунктах українських підрозділів вів прицільний вогонь ворожий снайпер

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Великодні свята незаконні збройні формування в цілому дотримуються режиму «тиші». Всього на лінії розмежування впродовж дня бойовики лише один раз відкривали вогонь по позиціях української армії. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. 

За словами речника Антона Мироновича, в районі селища Мар’їнка Донецької області по окремих опорних пунктах українських підрозділів вів прицільний вогонь ворожий снайпер.

«Незважаючи на затишшя, українські захисники продовжують перебувати у високій бойовій готовності і пильно відстежують ситуацію на лінії розмежування сторін», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, українська розвідка зафіксовала, як з території РФ до бази зберігання паливно-мастильних матеріалів у Ровеньках прибуло чотири цистерни (200 тонн) з дизельним пальним.

Українська сторона надала інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, артилерійських систем калібром понад 100-мм та 122-мм РСЗВ «Град» у районах Первомайськ та Озерянівка.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

27 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

51 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

59 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому