facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В уряді заявили, що мають мирний план з деокупації Донбасу

Цю інформацію “Громадському телебаченню Донбасу” підтвердив міністр у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Вадим Черниш

1x
Прослухати
--:--
--:--

В уряді мають план з деокупації Донбасу. Цю інформацію “Громадському телебаченню Донбасу” підтвердив міністр у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Вадим Черниш. Подробицями міністр ділитися відмовився, зіслався на те, що зараз план ще в чорновому варіанті.

“Умови мирні при паралельному укріпленні сектору безпеки і оборони”, — єдине, що конкретно відповів міністр.

Раніше заступник Черниша Георгій Тука говорив про існування стратегічного плану по деокупації Донбасу, який передбачає, в тому числі, і відновлення торгівлі з окупованими територіями.

“Деокупація — тривалий процес. Це значно довше, ніж перемога. Деокупація може розтягтися на рік-два-п’ять. І про те, як ми будемо повертатися, треба думати вже зараз», — раніше розповідала викладачка Донецького національного університету Олена Стяжкіна.

Поділитися

Може бути цікаво

Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

28 хв тому
Для наступу з Білорусі росіянам потрібно знайти 70 тисяч військових, — командувач Нацгвардії

Для наступу з Білорусі росіянам потрібно знайти 70 тисяч військових, — командувач Нацгвардії

53 хв тому
Єврокомісія рекомендує відкрити всі переговорні кластери для Молдови — фон дер Ляєн

Єврокомісія рекомендує відкрити всі переговорні кластери для Молдови — фон дер Ляєн

1 год тому
Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

1 год тому