
Засуджений в Росії Олександр Кольченко зустрівся з матір'ю
Ув’язнений в Росії кримчанин Олександр Кольченко зустрівся з матір’ю, яка отримала можливість триденного побачення з сином.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила мати іншого політв’язня Геннадія Афанасьєва.
«Лариса Кольченко вийшла з триденного побачення з Сашею. Втомилася. Радісна. Нагодувала. Поцілувала. Говорено-переговорено. Дивились разом новини про Надю . Саша передав: «Слава Україні!». Дякую активістам, членам ГНК (Громадська наглядова комісія — прим.), всім, хто допоміг Ларисі, допомагає Саші в Челябінську і Копейску», — написала в Facebook Ольга Афанасьєва.
Олександр Кольченко — активіст лівих організацій Криму. Заарештований російською окупаційною адміністрацією Криму в 2014 році за звинуваченням в антиросійській діяльності.
25 серпня у Ростові-на-Дону Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.
Міжнародне товариство «Меморіал» визнало Олександра Кольченка політичним в’язнем у Росії.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
