facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Київській міськраді встановили першу вебкамеру

Депутати домоглися можливості установки устаткування для прямих трансляцій в одному з головних залів засідань будівлі на Хрещатику, 36

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє депутат Київської ради Олександр Пабат.

“Момент практично історичний. Домоглися можливості установки устаткування для прямих трансляцій в одному з головних залів засідань будівлі на Хрещатику, 36. Сподіваюся, наша перша WEB-камера не стане приводом для колег – представників постійних комісій Київради, закрити зал на амбарний замок і перенести засідання в менш популярні приміщення”, — написав депутат. 

Поділитися

Може бути цікаво

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

18 хв тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

22 хв тому
Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

23 хв тому
Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

50 хв тому