facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Київській міськраді встановили першу вебкамеру

Депутати домоглися можливості установки устаткування для прямих трансляцій в одному з головних залів засідань будівлі на Хрещатику, 36

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє депутат Київської ради Олександр Пабат.

“Момент практично історичний. Домоглися можливості установки устаткування для прямих трансляцій в одному з головних залів засідань будівлі на Хрещатику, 36. Сподіваюся, наша перша WEB-камера не стане приводом для колег – представників постійних комісій Київради, закрити зал на амбарний замок і перенести засідання в менш популярні приміщення”, — написав депутат. 

Поділитися

Може бути цікаво

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

22 хв тому
Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

1 год тому