facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кияни можуть врятуватись від спеки в басейні під відкритим небом

У Голосіївському районі Києва з’явився басейн під відкритим небом. Він поки працює в тестовому режимі

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомила організатор масштабних фестивалів і майстер-класів Надія Руденко на своїй сторінці в Facebook. Басейн розміщений на території Національного комплексу  «Експоцентр України».

 «Відкрився. У тестовому режимі. Відчуття хороші. Гостей багато. Думаю, що все дрібниці ще будуть 5-7 днів допрацьовувати», — розповіла Надія Руденко.

 

 

На території ВДНГ працюватиме два басейни. Один буде призначений для дорослих, а інший — для дітей. Глибина дорослого становить 1,3 метра, розмір — 25х10 метрів. Відвідування басейну буде платним. Вартість входу складе від 50 до 150 гривень.

У вартість входить купання в басейні, шезлонг, великі парасолі, а також доступ до камери схову з електронними замками. Оренда рушники обійдеться відвідувачам в 20 гривень.

Поки розплатиться в касі можна буде тільки готівкою. Пізніше з’являться й інші способи оплати.

Поділитися

Може бути цікаво

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

6 год тому
Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

6 год тому
Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

7 год тому
У Лондоні скасували захід через рекордні температури

У Лондоні скасували захід через рекордні температури

7 год тому