
Мар’їнку обстріляли, але КПВВ працює в штатному режимі — голова РДА
Автор
Контрольний пункт в’їзду-виїзду Мар’їнка працює в штатному режимі
espreso.tv1x
Прослухати
--:--
--:--
Голова Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Мороз підтверджує, що сьогодні в районі Мар’їнки були обстріли.
У коментарі “Громадському радіо” Мороз розповів, що деталей не знає. Однак додав, що, за його інформацією, контрольний пункт в’їзду-виїзду Мар’їнка працює в штатному режимі.
“Были обстрелы сегодня, но все работает. КПВВ в штатном режиме”, — розповів він.
У той же час помічник начальника Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив “Громадському радіо”, що якщо обстріли і були, то не поблизу контрольного пункту.
Про те, що Мар’їнка під обстрілом, раніше написав сайт Новини Донбасу з посиланням на очевидців.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
9 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
10 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
11 год тому