
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі
5 год тому
Машина була припаркована на місці для пішоходів
Facebook Дмитро ЖивилоУ столиці на вулиці Тарасівська (Шевченківський район) дерево впало на машину, яка була припаркована на тротуарі.
Про це повідомляє на сторінці в Facebook користувач Дмитро Живило.

“Нельзя парковать там, где место для пешеходов. Карма”, — наголошує автор фото.



