
Машина була припаркована на місці для пішоходів
Facebook Дмитро Живило1x
Прослухати
--:--
--:--
У столиці на вулиці Тарасівська (Шевченківський район) дерево впало на машину, яка була припаркована на тротуарі.
Про це повідомляє на сторінці в Facebook користувач Дмитро Живило.

“Нельзя парковать там, где место для пешеходов. Карма”, — наголошує автор фото.


