facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині відкрили пішохідний міст

У селі Новоселидівка відкрили пішохідний міст через річку Вовча

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомив голова Мар’їнської районної державної адміністрації Володимир Мороз.

«Поспілкувалися з місцевими жителями, які були дуже задоволені відкриттям даного мосту, адже через його відсутність зазнавали великих труднощів. Для того, щоб потрапити до сусіднього населеного пункту, необхідно було долати дуже велику відстань», — написав він.

Відтепер перехід забезпечить відновлення зручного пішохідного сполучення між прилеглими населеними пунктами.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

20 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

54 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому