facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Вагітні з «ЛНР» бажають народжувати в Україні — ОБСЄ

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» вагітна жінка повідомила представникам місії ОБСЄ, що збирається народжувати в Україні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Жінка повідомила спостерігачам, що вона буде народжувати в лікарні, розташованої в Станиці Луганській, йдеться в звіті місії за 9-10 липня.

З цією метою вона проходить через контрольний пункт у Станиці кожні два тижні.

«Вагітна молода жінка розповіла СММ, що вона, проживаючи в Луганську, проходить блокпост на підконтрольну уряду територію кожні два тижні, оскільки вона планує народжувати в лікарні, розташованій в Станиці Луганській, щоб отримати українське свідоцтво про народження», — зазначається в звіті.

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

9 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

35 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

58 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому