facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Під Міністерством енергетики України встановили шибеницю

Зараз там проходить пікет, на якому вимагають припинити закриття шахт та виплатити борги по зарплаті шахтарям. В мітингу беруть участь Цивільний корпус “Азов”, “Правий сектор” та профспілка гірників

1x
Прослухати
--:--
--:--

На шибениці  висять манекени в сорочках із  прізвищами Вараш, Чернега, Кузяра, Трегубенко, Онищенко, Бояркін. За інформацією Михайла Волинця, на вході до міністерства залишилися на шибениці корупціонери, пов’язані з енергетикою. “На манекенах повісили 6 табличок з прізвищами теперішніх і колишніх  політиків”, – сказав він. 

Учасники акції вимагають не закривати шахти, підвищення заробітної плати. 

Зараз під будівлею міністерства знаходяться біля 100 людей. На манекенах, яких повісили на шибеницю, прізвища народних депутатів України. Представник незалежної профспілки гірників зайшов у будівлю Міністерства для розмови в представниками відомства. 

Кілька годин тому пікетувальники знаходилися під будівлею Кабміну і заявляли, що мітинг продовжиться перед будівлею Міненергетики України

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

20 хв тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

20 хв тому
Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

26 хв тому
Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

30 хв тому