![Китай поважатиме таку територіальну цілісність України, яка буде досягнута у домовленостях з Москвою — Портников](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZnimok-ekrana-2024-07-27-141015-450x290.jpg&w=1366&q=75)
У Дніпрі активісти запропонували владі проїхатися містом у візках — відео
Небайдужі дніпряни провели акцію «Ми є», щоб звернути увагу на непристосованість міста для людей з обмеженою мобільністю. На людей з інвалідністю в міському бюджеті закладено 40 млн гривень
![У Дніпрі активісти запропонували владі проїхатися містом у візках — відео](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F08%2Fbez_imeni1_1.png&w=1366&q=75)
Учасники акції на візках, оминаючи припарковані машини та долаючи бордюри, проїхали від Європейської площі до міської ради, де організатори запланували квест. Кожен охочий міг сісти в інвалідний візок і спробувати зробити найпростіше: відвідати кав’ярню, постригтися, купити хліба, проїхатися в транспорті чи сходити в туалет, пише Громадське.Дніпро.
Серед інших у візок сіла радниця міського голови Дніпра Ірина Ванжа: «Важко дуже, катастрофічно важко, плюс спека, не дуже якісні тротуари, бордюри, через які важко переїхати. Без страховки я би точно не впоралась. Я задоволена, що це спробувала».
За словами заступниці директора департаменту соціальної політики міської ради Вікторії Сенаткіної, зараз у місті проводиться велика робота з підтримки людей з інвалідністю, хоч це на перший погляд непомітно. На це в міському бюджеті виділено 40 мільйонів гривень.
«Якщо буде запит не тільки в людей з обмеженою мобільністю, але якщо місто, країна зрозуміє, що це є життєво необхідним, то я думаю, будуть якісь позитивні зрушення», — підсумовує співорганізаторка акції Марина Давидова.