facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Через обстріли на Луганщині 12 тисяч жителів залишились без світла

Ввечері 26 серпня внаслідок обстрілу бойовиками було пошкоджено магістральну лінію електропостачання поблизу смт Станиця Луганська

1x
Прослухати
--:--
--:--

“Протягом двох годин терористи з 82-мм мінометів, БМП та гранатометів різних типів вели масований обстріл у напрямку смт Станиця Луганська. У результаті пошкоджено лінію електропередач, а 12 тисяч абонентів у Станично-Луганському районі залишилися без зв’язку, водо- та електропостачання”, – повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко, пише УНН.

Ситуація ускладнюється тим, що місце пошкодження дроту магістральної лінії знаходиться в “сірій зоні”, а підходи до нього частково заміновано.

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

24 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

1 год тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому