facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Керчі висихає важливе для міста водосховище

Води у Новомиколаївському водосховищі, з якого отримує воду Керч, залишилося 6,3 мільйона кубометрів. З таким обсягом місто не зможе навіть заповнити опалювальні системи напередодні зимового сезону

1x
Прослухати
--:--
--:--

Цифру в 6,3 мільйона кубометрів озвучив сьогодні на нараді при першому заступнику міністра МінЖКГ окупаційної влади Криму Руслані Шарові керівник КФ ГУП РК «Вода Криму» Анзор Борлаков, передає kerch.com.ru.

Було сказано про те, що місто споживає щодня близько 45 тисяч м3 води. Коли буде наступне закачування води у водосховище, Анзор Борлаков не зміг повідомити.

При цьому було озвучено, що Керченський Водоканал не виконав заплановане хлорування мереж через дефіцит води.

«Але вода відповідає САНПіНу», – запевнив Анзор Борлаков.

“Радник глави адміністрації” Михайло Севастьянов підкреслив: залишати в резервуарі менше 6 мільйонів кубометрів небезпечно, так як в кранах городян відразу з’явиться каламутна вода.

Руслан Шаров визначив цю проблему серед першочергових, з якими необхідно впоратися в найближчий час.

Минулого року обміління водосховища до 8 мільйонів кубометрів було названо міською адміністрацією критичним; з цього приводу збирали екстрені наради.

Поділитися

Може бути цікаво

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

У Лондоні скасували захід через рекордні температури

У Лондоні скасували захід через рекордні температури