facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Нью-Йорку показали виставку картин про Євромайдан — відео

Українська художниця Ольга Босак презентувала художній проект «Живи вільно», присвячений Євромайдану та Україні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Виставка проходить у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Про це повідомляє «Голос Америки».

«Я хотіла показати, якою є Україна, я хотіла показати її в дуже світлому і позитивному ракурсі. Україну в світі знають через Чорнобиль, зараз — через війну. Найголовніше — я хотіла показати наше бажання жити вільно», – розповідає художниця.

Зазначається також, що одночасно із виставкою у будівлі штаб-квартири ООН, відбувається  засідання з питань анексії Криму.

«Виставка показує в першу чергу те, що змінилося в Україні за два з половиною роки. Такі художники, як Ольга Босак, яких ніхто не знав буквально кілька років тому, вони отримали додаткове натхнення після революційних подій, які відбулися в Україні », – каже постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

Українці вже мали змогу побачити виставку зимою 2016 у Києві.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

49 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому