facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Одесі оголосили надзвичайний стан, — загинули вже троє

Серед загиблих від стихії також 11-річна дитина

1x
Прослухати
--:--
--:--

В місті Одеса в зв’язку із негодою, що не вщухає, і вже забрала життя трьох людей, було оголошено надзвичайний стан. Про це повідомив губернатор Одещини Михеїл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

«За моїм рішенням, у зв’язку зі стихійним лихом, в Одеській області оголошено надзвичайний стан. Обвалення дерев і електропередач через сильний вітер стали причиною загибелі трьох осіб, в тому числі 11 річної дитини», — зазначає Саакашвілі.

Він також повідомив про те, що у більш ніж 100 населених пунктах відсутня електрика. Наразі у місті працює штаб із надзвичайних ситуацій.

Містянам та мешканцям області рекомендують не виходити з дому, не відвідувати школи і намагатися уникати будівель, які постраждали внаслідок руйнівної сили стихії.

Нагадаємо, що вчора, 12 жовтня, в Одесі оголосили штормове повідомлення. Вітер сягав 30 м/с, дерева трощили авто, а на одну будівель навіть завалився будівельний кран. Раніше повідомлялося також про двох загиблих, внаслідок падіння дерев, декілька людей постраждали і були доправлені до лікарень.

 

 

Поділитися

Може бути цікаво

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

14 хв тому
Важка ДТП на Київщині: п’ятеро загиблих, більшість з них — люди старшого віку

Важка ДТП на Київщині: п’ятеро загиблих, більшість з них — люди старшого віку

9 год тому
Плетенчук прокоментував останні російські атаки по цивільних суднах у Чорному морі

Плетенчук прокоментував останні російські атаки по цивільних суднах у Чорному морі

10 год тому
Дівчинка, поранена через прицільне влучання «шахеда» в будинок на Сумщині, перебуває у важкому стані

Дівчинка, поранена через прицільне влучання «шахеда» в будинок на Сумщині, перебуває у важкому стані

10 год тому