facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В КМДА заявили, що у столиці не всі будинки опалюються

Як зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, опалення у будівлях немає через аварії на тепломережах

1x
Прослухати
--:--
--:--

Підключення будинків у столиці до опалення завершено. Про це на брифінгу розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв. Втім, за його словами 55 будинків досі із холодними батареями.

Пантелеєв також наголосив, що комунальники підключать ці будинки протягом доби.

Від початку опалювального сезону сталося понад 700 аварій на тепломережах, додав заступник голови КМДА.

Анна Морозова, «Громадське радіо»

Поділитися

Може бути цікаво

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

27 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

40 хв тому
На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

1 год тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому