facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Придніпровська залізниця скасовує зупинки на двох станціях

Електричка “П’ятихатки-Дніпро” буде проїзджати повз міста Верхньодніпровськ та Кам’янське. Все через те, що адміністрації цих міст заборгували перевізнику 3,5 мільйони гривень

1x
Прослухати
--:--
--:--

Юрій Анатолійович їздить до Дніпра на роботу електричкою П’ятихатки- Дніпропетровськ. Скасування зупинок для нього катастрофа.

“Райрада Верхнеднепровская не перечислила деньги за перевозку льготных пассажиров. Отменяются остановки именно той электрички, которая является рабочей. Как мы будем добираться на работу — трудно сказать. Один-два раза опоздаешь — и лишишься работы совсем”, — говорить Юрій Анатолійович.

40 відсотків пасажирів електрички — пільговики. За їх перевезення районна адміністрація і заборгувала гроші. Сума за цей рік складає близько 800 тисяч гривень. Віддавати їх чиновники Верхньодніпровська та Кам’янського не збираються. На Придніпровській залізниці цих чиновників називають злісними боржниками. Говорить начальник дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці Анатолій Борецький:

“Железная дорога идет на вынужденные меры, так как на протяжении полугода мы со всеми администрациями проводили работу по компенсации перевозок льготных пассажиров. Ни Каменское, ни Верхнеднепровск на встречи ПЖД не пошли, как 11 других администраций  разных уровней. Согласно Закона Украини о транспорте все местные администрации обязаны возмещать перевозчику перевозку льготников. Это не только железной дороге, но и к другим видам транспорта”. 

Голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Олег Ковальчук відміну зупинок називає шантажем. Боргу не визнає. Вимагає у перевізників надати розрахунки.

“Нет никаких официально заключенных договоров, никаких решений судов, то есть, нет фундамента для того, чтобы делать такие заявления. Я попросил руководство ПЖД, что если будут необоснованные такие в нашу сторону провокации, я буду обращаться в СБУ и прокуратуру”, — сказав Олег Ковальчук.

Відміну зупинок поки-що відклали на місяць. Міська влада та перевізники мають домовлятися, у якому правовому полі працюватимуть далі та та як розрахуються з боргами. 

Маргарита Кримова з Дніпра 

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

8 год тому
Що не так з заявою керівника «Укренерго» про прогнозовані відключення світла у липні-серпні: пояснює енергетичний експерт

Що не так з заявою керівника «Укренерго» про прогнозовані відключення світла у липні-серпні: пояснює енергетичний експерт

9 год тому
Посадовець назвав найнебезпечніші райони Херсона

Посадовець назвав найнебезпечніші райони Херсона

10 год тому
Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

11 год тому