facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Ввечері планують вивозити сніг з території столиці

Про це Громадському радіо розповіла радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна

1x
Прослухати
--:--
--:--

“Вранці дійсно був ускладнений рух і деякі затори, особливо на мостах, але зараз у нас все нормалізувалося. Наразі ми приділяємо особливу увагу прибиранню на тротуарах, дворів, а ввечері ми плануємо розпочати вивезення снігу з території міста”, – зазначила Грамотна.

За її даними, громадський транспорт працює в штатному режимі.

Також влада Києва попереджає орендарів приміщень і ЖКХ про штрафи за неприбрані від снігу території, додала радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна:
 
“Штраф за неприбрану територію може сягати 1800 гривень. Тому величезне прохання: на ввіреній вам території наведіть порядок, приберіть сніг, тому що ви наражаєте на небезпеку пішоходів, які проходять. Надалі це може спричинити травмування”.

За її даними, зараз в Києві працює близько 300 одиниць снігоочисної техніки, пробок немає. 

Поділитися

Може бути цікаво

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА

11 хв тому
У Ґданську обговорили, як українки за кордоном і вдома можуть прискорити відбудову України (ФОТО)

У Ґданську обговорили, як українки за кордоном і вдома можуть прискорити відбудову України (ФОТО)

41 хв тому
Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

1 год тому
Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

1 год тому