facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Торецьку відновили водовід

В Торецьку заверешено ремонтні роботи по ремонту водоводу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це сторінці у Фейсбуці повідомив заступник голови Торецької міської ради Сергій Винник.

“Ремонт щойно завершили успішно. Чекаємо воду …” – написав він.

В коментарі Громадському радіо він зазначив:

“Щойно хлопці закінчили. Ми їм подякували. Місто від всього серця цій бригаді віддячили. Почали закачувати воду в водовід в Горлівці і через 30 годин вода за планом має прийти в місто. Після цього ми набираємо резервуари і починаємо розкачувати воду на місто”.

Разом з тим у коментарях люди зазначають, що 10-12 годин резервуари заповнюватимуться водою і користуватися нею жителі почнуть завтра.

Зазначимо, що в Торецьку більше десяти діб не було водопровідної води — після того, як снаряд потрапив в водовід діаметром 90 сантиметрів. Крім того, 28 будинків у місті залишаються без опалення.

У тридцятитисячному місті влада оголосила надзвичайний стан міського масштабу.

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

24 хв тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

41 хв тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

58 хв тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 год тому