facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

"Чиновник "ДНР" визнав, що в "республіці" немає пенсій

Чиновник “ДНР” Олександр Болотін обурився тим, що в “ДНР” є ті, хто засуджує пенсіонерів, які отримують пенсії в Україні і грошову допомогу в “ДНР”

1x
Прослухати
--:--
--:--

“Я категорично проти того, щоб наших пенсіонерів ображали місцеві ідейні “республіканські” телепні”. По-перше, вони не досягли пенсійного віку і не розуміють, як живуть пенсіонери в ДНР. По-друге, пенсії в ДНР – немає! Є соцдопомога, яка в середньому розмірі видається 2000 руб. +/-. На ці гроші людині дуже важко прожити”, – написав Болотін.

Він зазначив, що при таких доходах людям важко вижити, навіть при низьких комунальних тарифах та допомогах від гуманітарних організацій.

Оформлювати чи не оформлювати пенсію в Україні – на думку Болотіна, це особиста справа кожного пенсіонера на непідконтрольній території. 

 

 

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

44 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому