facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Американський літак розбився у Японії

Аварія сталася поблизу японської префектури Коті на острові Сікоку сьогодні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Розбився американський винищувач-бомбардувальник F/A-18, — передає hromadske.ua із посиланням на Міністерство оборони Японії.

Пілот, як повідомляється, спромігся катапультуватися. Деталі аварії наразі невідомі, проте зазначається, що бомбардувальник належав військовій авіабазі морської піхоти США Івакуні, що знаходиться в японській префектурі Ямагуті.

 

Поділитися

Може бути цікаво

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

20 хв тому
Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

25 хв тому
Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

59 хв тому