facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Маріуполі семеро підлітків отруїлись седативним препаратом

Учні Машинобудівного ліцею отруїлися седативним препаратом Азалептол

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Зараз одна дитина знаходиться в реанімації, одна – у відділенні неврології, ще п’ять – у соматичному відділенні.

Відзначається, що всі постраждалі – діти до 18 років. Потерпілі не визнаються, де взяли препарат. Однак, за словами, одного з них, хлопці придбали його в одній з аптек міста.

На даний момент фахівці з’ясовують подробиці того, що сталося. Про цей інцидент проінформовані органи внутрішніх справ. Всі діти перебувають під наглядом лікарів.

Поділитися

Може бути цікаво

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

24 хв тому
До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

39 хв тому
Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

1 год тому
«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

1 год тому