facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В полон до бойовиків потрапили двоє українських військових - ЗМІ

Зв’язок із бійцями було втрачено в районі Золотого.

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це пише ТСН з посиланням на штаб АТО.

Зв’язок із бійцями було втрачено напередодні в районі Золотого. За даними прес-центру штабу АТО, вони поверталися із лікарні до частини, близько 16-ї години збилися з дороги та заїхали на територію, що контролюється бойовиками. Наразі відомо, що полонених доправили до Луганська.

 

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

10 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

53 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому