facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Штаб АТО повідомив про загибель іще двох військових

Двоє військовослужбовців загинуло та двоє поранено

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомив прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.

«Оперативна інформація. Російсько-окупаційні війська продовжують нехтувати домовленостями щодо встановлення режиму припинення вогню. Противник продовжує обстріли українських позицій у Авдіївці, Шахті Бутівці, Пісках, Водяному, Мар’їнці, Красногорівці та Новогригорівці застосовуючи реактивні системи залпового вогню, танки, артилерію, міномети й стрілецьку зброю. За попередньою інформацією станом на 14.00 серед українських захисників є втрати. Двоє військовослужбовців загинуло та двоє поранено», — йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, що сьогодні у Києві на Майдані Незалежності прощалися із сімома загиблими під Авдіївкою бійцями 72 ОМБР.

Нагадаємо, що волонтери продовжують збирати допомогу мешканцям Авдіївки, які знаходиться під обстрілами, а також бійцям, що перебувають на передовій.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

12 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

39 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому