
Штаб АТО повідомив про загибель іще двох військових
Двоє військовослужбовців загинуло та двоє поранено
Про це повідомив прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.
«Оперативна інформація. Російсько-окупаційні війська продовжують нехтувати домовленостями щодо встановлення режиму припинення вогню. Противник продовжує обстріли українських позицій у Авдіївці, Шахті Бутівці, Пісках, Водяному, Мар’їнці, Красногорівці та Новогригорівці застосовуючи реактивні системи залпового вогню, танки, артилерію, міномети й стрілецьку зброю. За попередньою інформацією станом на 14.00 серед українських захисників є втрати. Двоє військовослужбовців загинуло та двоє поранено», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що сьогодні у Києві на Майдані Незалежності прощалися із сімома загиблими під Авдіївкою бійцями 72 ОМБР.
Нагадаємо, що волонтери продовжують збирати допомогу мешканцям Авдіївки, які знаходиться під обстрілами, а також бійцям, що перебувають на передовій.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
